RGT2012P-6191-B-T5
MFR.Part #
RGT2012P-6191-B-T5
JLCPCB Part #
C4006597
Description
-55℃~+175℃ 100mW 6.19kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS