RGT2012P-5761-B-T5
MFR.Part #
RGT2012P-5761-B-T5
JLCPCB Part #
C3915685
Description
-55℃~+175℃ 100mW 5.76kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS