RGT2012P-1271-B-T5
MFR.Part #
RGT2012P-1271-B-T5
JLCPCB Part #
C4061642
Description
-55℃~+175℃ 1.27kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS