RGT2012P-1241-B-T5
MFR.Part #
RGT2012P-1241-B-T5
JLCPCB Part #
C2147618
Description
-55℃~+175℃ 1.24kΩ 100mW 150V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS