RGT2012P-1181-B-T5
MFR.Part #
RGT2012P-1181-B-T5
JLCPCB Part #
C4185313
Description
-55℃~+175℃ 1.18kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS