RGT2012P-1051-B-T5
MFR.Part #
RGT2012P-1051-B-T5
JLCPCB Part #
C4052845
Description
-55℃~+175℃ 1.05kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS