RGT1608P-9090-B-T5
MFR.Part #
RGT1608P-9090-B-T5
JLCPCB Part #
C4000379
Description
-55℃~+175℃ 62.5mW 909Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS