RGT1608P-86R6-B-T5
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RGT1608P-86R6-B-T5
JLCPCB Part #
C3957918
Package
0603
Description
-55℃~+175℃ 62.5mW 86.6Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS