RGT1608P-7321-B-T5
MFR.Part #
RGT1608P-7321-B-T5
JLCPCB Part #
C4020917
Description
-55℃~+175℃ 63mW 7.32kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS