RGT1608P-6980-B-T5
MFR.Part #
RGT1608P-6980-B-T5
JLCPCB Part #
C4285524
Description
-55℃~+175℃ 62.5mW 698Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS