RGT1608P-6650-B-T5
MFR.Part #
RGT1608P-6650-B-T5
JLCPCB Part #
C4022003
Description
-55℃~+175℃ 63mW 665Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS