RGT1608P-6492-B-T5
MFR.Part #
RGT1608P-6492-B-T5
JLCPCB Part #
C2145053
Description
-55℃~+175℃ 100V 62.5mW 64.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS