RGT1608P-6491-B-T5
MFR.Part #
RGT1608P-6491-B-T5
JLCPCB Part #
C2145398
Description
-55℃~+175℃ 100V 6.49kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS