RGT1608P-63R4-B-T5
MFR.Part #
RGT1608P-63R4-B-T5
JLCPCB Part #
C4283557
Description
-55℃~+175℃ 62.5mW 63.4Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS