RGT1608P-5621-B-T5
MFR.Part #
RGT1608P-5621-B-T5
JLCPCB Part #
C2145476
Description
1/16W 100V 5.62kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS