RGT1608P-4321-B-T5
MFR.Part #
RGT1608P-4321-B-T5
JLCPCB Part #
C2145331
Description
-55℃~+175℃ 100V 4.32kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS