RGT1608P-2740-B-T5
MFR.Part #
RGT1608P-2740-B-T5
JLCPCB Part #
C2146879
Description
-55℃~+175℃ 100V 274Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS