RGT1608P-2051-B-T5
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RGT1608P-2051-B-T5
JLCPCB Part #
C2145618
Package
0603
Description
-55℃~+175℃ 100V 2.05kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS