RGT1608P-1743-B-T5
MFR.Part #
RGT1608P-1743-B-T5
JLCPCB Part #
C2145011
Description
-55℃~+175℃ 100V 174kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS