RGT1608P-1332-B-T5
MFR.Part #
RGT1608P-1332-B-T5
JLCPCB Part #
C3970787
Description
-55℃~+175℃ 13.3kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS