RGT1608P-1241-B-T5
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RGT1608P-1241-B-T5
JLCPCB Part #
C2145381
Package
0603
Description
-55℃~+175℃ 1.24kΩ 100V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS