RGT1608P-1070-B-T5
MFR.Part #
RGT1608P-1070-B-T5
JLCPCB Part #
C2144902
Description
-55℃~+175℃ 100V 107Ω 62.5mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS