RGT1608P-104-B-T5
MFR.Part #
RGT1608P-104-B-T5
JLCPCB Part #
C3940207
Description
-55℃~+175℃ 100kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS