RG3216V-9101-W-T1
MFR.Part #
RG3216V-9101-W-T1
JLCPCB Part #
C4240550
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.1kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS