RG3216V-8061-D-T5
MFR.Part #
RG3216V-8061-D-T5
JLCPCB Part #
C3986286
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.06kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS