RG3216V-6981-P-T1
MFR.Part #
RG3216V-6981-P-T1
JLCPCB Part #
C4066733
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.98kΩ Thin Film Resistor ±0.02% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS