RG3216V-6980-P-T1
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RG3216V-6980-P-T1
JLCPCB Part #
C4321603
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 698Ω Thin Film Resistor ±0.02% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS