RG3216V-6651-B-T5
MFR.Part #
RG3216V-6651-B-T5
JLCPCB Part #
C4065582
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.65kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS