RG3216V-6201-B-T5
MFR.Part #
RG3216V-6201-B-T5
JLCPCB Part #
C4356105
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS