RG3216V-4870-P-T1
MFR.Part #
RG3216V-4870-P-T1
JLCPCB Part #
C4129666
Description
-55℃~+155℃ 250mW 487Ω Thin Film Resistor ±0.02% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS