RG3216V-3920-P-T1
MFR.Part #
RG3216V-3920-P-T1
JLCPCB Part #
C4267998
Description
-55℃~+155℃ 250mW 392Ω Thin Film Resistor ±0.02% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS