RG3216V-3830-D-T5
MFR.Part #
RG3216V-3830-D-T5
JLCPCB Part #
C3994117
Description
-55℃~+155℃ 250mW 383Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS