RG3216V-3741-D-T5
MFR.Part #
RG3216V-3741-D-T5
JLCPCB Part #
C4248117
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.74kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS