RG3216V-3571-W-T1
MFR.Part #
RG3216V-3571-W-T1
JLCPCB Part #
C4124259
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.57kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS