RG3216V-3242-B-T5
MFR.Part #
RG3216V-3242-B-T5
JLCPCB Part #
C3990447
Description
-55℃~+155℃ 250mW 32.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS