RG3216V-3161-B-T5
MFR.Part #
RG3216V-3161-B-T5
JLCPCB Part #
C4188988
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.16kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS