RG3216V-3090-D-T5
MFR.Part #
RG3216V-3090-D-T5
JLCPCB Part #
C4286091
Description
-55℃~+155℃ 250mW 309Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS