RG3216V-2942-P-T1
MFR.Part #
RG3216V-2942-P-T1
JLCPCB Part #
C4286200
Description
-55℃~+155℃ 250mW 29.4kΩ Thin Film Resistor ±0.02% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS