RG3216V-2872-B-T5
MFR.Part #
RG3216V-2872-B-T5
JLCPCB Part #
C4302055
Description
-55℃~+155℃ 250mW 28.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS