RG3216V-2741-D-T5
MFR.Part #
RG3216V-2741-D-T5
JLCPCB Part #
C4084005
Description
-55℃~+155℃ 2.74kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS