RG3216V-2550-P-T1
MFR.Part #
RG3216V-2550-P-T1
JLCPCB Part #
C4044310
Description
-55℃~+155℃ 250mW 255Ω Thin Film Resistor ±0.02% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS