RG3216V-2490-W-T1
MFR.Part #
RG3216V-2490-W-T1
JLCPCB Part #
C3986059
Description
-55℃~+155℃ 249Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS