RG3216V-2371-D-T5
MFR.Part #
RG3216V-2371-D-T5
JLCPCB Part #
C3921196
Description
-55℃~+155℃ 2.37kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS