RG3216V-2322-P-T1
MFR.Part #
RG3216V-2322-P-T1
JLCPCB Part #
C4291476
Description
-55℃~+155℃ 23.2kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.02% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS