RG3216V-2262-B-T5
MFR.Part #
RG3216V-2262-B-T5
JLCPCB Part #
C3985501
Description
-55℃~+155℃ 22.6kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS