RG3216V-2102-P-T1
MFR.Part #
RG3216V-2102-P-T1
JLCPCB Part #
C4282810
Description
-55℃~+155℃ 21kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.02% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS