RG3216V-2101-B-T5
MFR.Part #
RG3216V-2101-B-T5
JLCPCB Part #
C4221881
Description
-55℃~+155℃ 2.1kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS