RG3216V-1960-D-T5
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RG3216V-1960-D-T5
JLCPCB Part #
C4226797
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 196Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS