RG3216V-1912-D-T5
MFR.Part #
RG3216V-1912-D-T5
JLCPCB Part #
C4120456
Description
-55℃~+155℃ 19.1kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS