RG3216V-1872-B-T5
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RG3216V-1872-B-T5
JLCPCB Part #
C4132615
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 18.7kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS